XIII Lubińskie Warsztaty Gospel

  • -

XIII Lubińskie Warsztaty Gospel

Category:Uncategorized

Witajcie Drodzy Uczestnicy XIII Lubińskich Warsztatów Gospel:

W związku z przedłużonym zakazem związanym z organizacją imprez takich jak Warsztaty Gospel nie możemy zorganizować Warsztatów w wyznaczonym terminie 24-25 kwietnia. Natomiast z nadzieją chcemy zapowiedzieć kolejny termin Warsztatów w dniach 26-27 czerwca 2021.  Jesteśmy w stałym kontakcie z CK Muza i będziemy was informować o ewentualnych zmianach. 

Pozdrawiamy Serdecznie,

Organizatorzy

24 i 25 kwietnia lubińska Muza rozbrzmiewać będzie wyjątkowymi melodiami. Po raz kolejny Kościół Chrześcijan Baptystów zaprasza wszystkich mieszkańców miasta na warsztaty gospel.

Nazwa gospel pochodzi od staroangielskich słów good i spell i oznacza przekazywanie dobrej nowiny – Ewangelii – o życiu Jezusa Chrystusa. Z czasem stała się ona także synonimem pełnego energii i zapału religijnego śpiewu, charakterystycznego dla czarnoskórych chrześcijan w Stanach Zjednoczonych.

W Lubinie warsztaty organizowane są już po raz trzynastej. Poprowadzi je lubiński wokalista Piotr Łopaciński (Jest autorem tekstów i kompozytorem, czemu dał wyraz wydając m.in., swój solowy album “Serca Rytm”), oraz Daniel Cebula – Orynicz (Jest finalistą 6. edycji programu The Voice of Poland). W sobotę, 24 kwietnia w Centrum Kultury Muza będą uczyć tej sztuki śpiewu zainteresowanych lubinian.

– Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać, nie tyko osoby wierzące. Jeśli jednak ktoś ma Boga w sercu, to przekona się, że śpiewając razem z nami poczuje jego obecność jeszcze mocniej – zachęca Paul Eager, jeden z organizatorów warsztatów.

Udział w zajęciach kosztuje 60 złotych. Rezultaty warsztatów można będzie poznać podczas niedzielnego koncertu na Dużej Scenie w Muzie. Za bilet wstępu trzeba zapłacić 20 zł.

Dodatkowe informacje na temat imprezy znajdują się na stronach internetowych www.logoslubin.com oraz www.ckmuza.eu


Search

Archiwa